הנגשת אתרים במחיר הוגן


  • כולל בדיקות מקיפות
  • כולל התאמות ידניות לרמה AA
  • כולל אישור והצהרת נגישות
  • כולל התאמה לעיצוב האתר
  • כולל ניטור ובקרה יומית

במחיר כזה הוגן אין סיבה לקבל 75,000 ₪ קנס

* מתאים לרוב המוחלט של האתרים.
* החברה רשאית להפסיק את המבצע בכל עת ללא הודעה מוקדמת.
* למחיר יתווסף מע"מ כחוק

לא מתפשרים על איכות ההנגשה

כל אתר שלא ביצע בדיקות נגישות עם תוכנות של עיוורים בסיום העבודה נחשב לא נגיש ועתיד לקבל מכתב תביעה מעורכי דין. לכן אצלינו כל אתר עובר בדיקות מקיפות ע"י מומחה הנגישות טוביה שיינפלד וצוותו בהתאם לתקן הישראלי (ת.י:5568).

כל הבדיקות מבוצעות בעזרת טכנולוגיות בהם משתמשים אנשים עם מוגבלויות כגון תוכנות קוראות מסך, מקלדות מיוחדות, מתגים ועוד.


להנגשת האתר לחצו כאן

אישור נגישות תקני

הרבה חברות הנגשה נותנות אישור נגישות בסיום העבודה אבל האישור שהם נותנים לא תקין!
איך תדעו להבדיל? אישור תקני מכיל בדיקה של האתר ואישור עמידה של כל סעיף בתקן לפי דרישות הנציבות לשיוויון זכויות עבור אנשים עם מוגבלות.
אצלינו כל אתר מקבל אישור תקני לביצוע ההנגשה ועמידה בתקן בהתאם לחוזה.


מפסיקים לשרוף אלפי שקלים על נגישות

עד לא מזמן הנגשת אתרים עלתה כמו בניית אתר חדש. בזכות טכנולוגיה ייחודית שפיתחנו כבר לא צריך לשרוף הרבה כסף על הנגשת אתרי אינטרנט. אנחנו ננגיש את האתר שלכם בקלות וללא מאמץ מצידכם במחיר הוגן ובהתאם לתקן הישראלי לרמה AA.
יותר מזה אנחנו נחבר את האתר שלכם למערכת הניטור והבקרה שלנו כדי לוודא שתשארו נגישים תמיד!

* למחיר יתווסף מע"מ כחוק
כן, אני רוצה להנגיש

מתאימים לכל סוגי האתרים

תוסף הנגשה שלנו, אנדי UA, מתאים להנגשת כל סוגי אתרי האינטרנט. בין אם צריך הנגשת אתר וורדפרס, הנגשת אתר ג'ומלה או הנגשה של כל פלטפורמה אחרת. ההנגשה תמיד תתבצע בהתאם חוק הנגשת אתרים לבעלי מוגבלויות.


לפרטים נוספים וייעוץ ללא עלות

הצהרת נגישות

אנחנו כותבים עבורכם הצהרת נגישות שתתאים לאתר שלכם.
זכרו שעליכם לפרסם גם את הסדרי נגישות פיזיים של החברה.


להנגשת האתר לחצו כאן

מקדמים השתלבות של אנשים עם מוגבלויות בשוק התעסוקה

האתרים מונגשים ע"י אנשים עם מוגבלות כך שאתם מקדמים את תעסוקתם ומעבר לכך – כאשר אנשים עם מוגבלות מנגישים לכם את האתר אתם יודעים בוודאות שתקבלו את התוצר הטוב ביותר מתוך אינטרס משותף, כנה ואמיתי.


להנגשת האתר לחצו כאן

התאמה אישית אליכם

בתוסף נגישות שלנו תוכלו להתאים את צבע האייקון ומיקומו על המסך ולבחור את סוג האייקון הנגישות מתוך 4 אפשרויות או אייקון משלכם.


להנגשת האתר לחצו כאן

הנגשת מסמכים

יש לכם באתר מסמכי PDF או מסמכי וורד? על פי חוק הנגשת אתרי אינטרנט חובה להנגיש גם אותם אנחנו נשמח לעזור לכם להנגיש את מסמכי PDF או מסמכי WORD שקיימים אצלכם באתר.

* הצעת מחיר להנגשת מסמכים תנתן בנפרד
להנגשת האתר לחצו כאן

מה אומרים עלינו?

יואל גבע

"תודה מיוחדת לחברת יוזר אססיביליטי וכמובן לטוביה - הנגשנו דרך חברה זו מספר אתרים, חלקם אינם פשוטים להנגשה, והכל התבצע במקצועיות, בדיוק ובחביבות, תוך עמידה בלוחות זמנים דחוקים ביותר. ממליץ בחום למי שצריך לעבור תהליך הנגשה לאתר שלו"
ארן אונגר, סמנכ"ל שיווק וטכנולוגיות, יואל גבע

הקרן החדשה לישראל

טוביה היקר וכל חברי הצוות הנהדרים, תודה רבה על עבודה מקצועית, מדויקת, מהירה ונעימה. נשמח להמשיך ולשתף פעולה בתחומים נוספים וכמובן להמליץ בחום לכל מי שמעוניין להנגיש את האתר שלו ולהיות בראש שקט כי האתר שלו בידיים הכי טובות
הדר מחלקת תקשורת

All Jobs

"חברת יוזר אססיביליטי הובילה את תהליך הנגשת האתר שלנו (AllJobs) במקצועיות, תשומת לב ועמידה בלוחות הזמנים. לאורך כל הדרך היה ניכר שטוביה מכיר את השטח והצורך, ופועל מתוך אמונה שלמה במוצר שלו. כל פניה מצידנו נענתה ביחס אישי וטופלה במלוא הרצינות. מומלץ בחום לכל מי שניצב בפני תהליך של הנגשה."

חברת ACC

"לטוביה והצוות. תודה על שיתוף פעולה , עבודה מדויקת מהירה ומקצועית. כמי שעוסק בתחום ומזהה שרות מקצועי אשמח תמיד להמליץ לכל מכריי ועמיתיי . על הנגשת האתר שלהם על ידיכם. מרגישים שאתם עושים את עבודתכם כשליחות."
ירון אופשטיין שותף

KBIS

"ברצוני להודות לטוביה ולצוות מ-UA על הייעוץ המקצועי ועל ההנגשה של מערכת מורכבת ורגישה ביותר, לציבור הרחב במדינת ישראל – כל זה בלו"ז צפוף, עבודה עם שותפים בינלאומיים ולקוח לא פשוט. בסוגיה הטעונה של נגישות צריך אנשי מקצוע טובים וזה מה שמצאנו ב-UA.
ארנון שרירא, KBIS VP Delivery

קיילוג'יק

"לאחרונה הנגשנו דרך "יוזר אקססביליטי" מספר אתרים שעוסקים בתחומים מגוונים ונשארנו מאוד מרוצים מהשירות שקיבלנו. עבודת ההטמעה נעשתה בצורה מהירה, מאוד מקצועית וכל טיפול שניתן לאחר ההטמעה הראשונית היה מאוד מהיר ויעיל. כמו כן, נציין את היחס הנדיב שקיבלנו מטוביה ומאנשי צוות שתמיד היו שם בשבילנו ודאגו שהדברים יקרו בצורה המיטבית. בהחלט היינו ממליצים על "יוזר אקססביליטי" כחברת ההנגשה שלכם לכל סוגי האתרים.
אמה, מנהלת לקוחות

יותר מ-1,000 אתרים הונגשו איתנו!

בעל עסק!
אתה חשוף לתביעות עד 75,000 ₪ לפי חוק הנגישות

נפסקו פיצויים בסך 1,000,000 ₪ לאתר תיאטרון שלא הנגיש את האתר שלו. מדובר בסכום חסר תקדים שניתן לראשונה בישראל לחברה שלא הנגישה את אתר האינטרנט שלה. כיום יותר ויותר חברות מקבלות פניות מעורכי דין המייצגים אנשים עם מוגבלויות שהאתר שלהם לא נגיש או שהשתמשו במוצר חינמי או אוטומטי ללא ביצוע בדיקות.

כיום אתם, כבעלי עסקים, חשופים לתביעות פרטיות (עד 75,000 ₪) או לתביעה ייצוגית (יותר 20,000,000 ₪) אם האתר שלכם לא נגיש. קיימים פתרונות חינמיים או אוטומטיים שצריך מאוד להיזהר מהם. כל פתרון שאינו מבצע בדיקות במהלך העבודה מסכן אותכם וחושף אותם לתביעות שעלולות לעלות לכם ביוקר.

בזכות פריצת דרך טכנולוגית אנחנו מציעים לכם פתרון כולל להנגשת האתר שלכם.
הפתרון שלנו מותאם לתקנות לנגישות באינטרנט ולרמה AA. כל אתר עובר בדיקות נגישות לכל אורך התהליך בעזרת טכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות קוראות מסך. בנוסף אנחנו מבצעים התאמות נגישות פרטניות לכל אתר, מספקים אישור נגישות תקני, הצהרת נגישות וחיבור האתר למערכת ניטור ובקרה.

                 כל זה במחיר הוגן!
                השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

* למחיר יתווסף מע"מ כחוק

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני ללא עלות

טלפון: 052-3006338

Whoops, looks like something went wrong.