צרו קשר לקבלת הצעה מיוחדת להנגשת אתרי תדמית וסחר

מי אנחנו?

UA עוסקת בייעוץ, פיתוח והטמעה של נגישות בעולם ה- WEB. החברה מאפשרת לבעלי אתרים פתרונות לעמוד בדרישות החוק ובמקביל להעניק לאנשים עם מוגבלויות הזדמנות לפיתוח העצמאות וההעצמה האישית באמצעות הנגשת העולם הדיגיטלי עבורם. זאת תוך קידום שוויון זכויות באוכלוסייה מחד, ושמירה על האינטרס העסקי והחובות החוקיות של לקוחותיה מאידך. בנוסף, מוצרי החברה תורמים לקידום טוב יותר במנועי החיפוש, יציבות טכנולוגית וחיסכון בעלויות התפעול והשיווק לאורך זמן. החברה קיימת מאז שנת 2016, ונחשבת לאחת החברות הטובות בארץ בתחום הנגישות הדיגיטלית.

דניאל דרבקין, CEO

דניאל מנהל את קשרי הלקוחות והפיתוח העסקי של החברה. עם רקע אקדמי במשפט ופילוסופיה, ניסיון בשדרת הניהול בהייטק ורגישות רבה לממשקים שבין קדמה טכנולוגית לרווחת אנוש וזכויות אדם, הוא פועל להטמעת האני-מאמין המשולב של UA בפיתוח מוצרי נגישות פרמיום, תמחור הוגן ונגיש ושירות שמגדיר את מושגי הזמינות והאדיבות מחדש, בכל רחבי הרשת.

טוביה שיינפלד, מייסד ו- CTO

טוביה הוא אחד החלוצים ביישומן של טכנולוגיות להנגשת אתרי אינטרנט בישראל, והוא ייסד את UA בשנת 2016. טוביה חי ונושם את הנגישות ברשת כסביבת חיים טבעית וידוע בגישתו המערכתית לנגישות כחלק מחוויית המשתמש הכוללת באתר. ניסיונו העשיר ומחויבותו הבלתי מתפשרת לנגישות ברשת מציבים את מערכות ההנגשה מבית UA בחוד החנית ומאפשרים את שכלולן התמידי לטובת כלל האוכלוסייה שנזקקת לעזרי נגישות במרחב הווירטואלי.

החזון של UA
משתמש הקצה והלקוח כמרכיבים משלימים

החזון שלנו הוא לקדם ולפתח טכנולוגיות שיעניקו לאנשים עם מוגבלות ולאוכלוסייה המבוגרת את העצמאות והחופש לגלוש באינטרנט ולהשתמש בשירותים הדיגיטליים ללא חסמים וללא תלות באחרים. מעבר לכך, חרתנו על דגלנו לא רק להנגיש את העולם הדיגיטלי למי שמנועים או מתקשים לבוא בשעריו, אלא גם להנגיש את שירותי ההנגשה לעסקים, לעצמאים ולנותני השירות הקטנים והבינוניים. עם הכלים הטכנולוגיים של היום והרכיבים המתקדמים בהם נבנים אתרים מלכתחילה, אין שום סיבה שההנגשה תעלה 30%-50% ויותר מעלות ההקמה של האתר עצמו, ואנו כאן כדי להוכיח זאת.

להיות מיושר עם דרישות החוק ולישון בשקט

אנו בקיאים בהוראות החוק בנושא הנגישות ובתקני ההנגשה הקבועים בו.
אנשי המקצוע שלנו ישבו כיועצים ומשקיפים בוועדות שניסחו את החקיקה בתחום הנגישות הדיגיטלית והיינו מהראשונים שיישמו
זאת בשטח. אנו יודעים מה נדרש כדי לעמוד בהוראות החוק, ומוצרינו מותאמים לכך ללא תוספות מיותרות.
מעבר לכך, אנו מתמחים בהתנהלות מול טענות שעולות בנושאי נגישות, בהדיפתן של טענות סרק ובאבחון תיקונים והתאמות שנדרשות במקרים ספציפיים.

העוגן המקצועי של UA

העוגן המקצועי של החברה הוא טוביה שיינפלד, שמשמש כ- CTO ואחראי לפיתוח וחדשנות. טוביה החל
את דרכו בעולם הנגישות באינטרנט בשנת 2012 בעקבות רצונו לסייע לאחותו, שהינה אדם עם מוגבלות,
ולכן עולם הנגישות לא היווה עבורו רק אינטרס מקצועי או עסקי אלא שליחות של ממש, אותה הוא מגשים מאז.
במקביל להתמחותו בהיבטים הטכנולוגיים של הנגישות ברשת, טוביה שיינפלד לקח חלק פעיל
בשינויי החקיקה שנעשו בתחום עם הנציבות לשוויון זכויות עבור אנשים עם מוגבלות במשרד המשפטים,
איגוד האינטרנט, עמותת נגישות ישראל ומכון התקנים הישראלי. מעבר לכך, טוביה שימש כמשקיף פעיל עבור ת.י 5568 במכון התקנים, והוא מייעץ לגורמים מוסדיים ומסחריים רבים ומרצה בקביעות על תחום הנגישות ברשת בארץ ובעולם.

בואו נדבר!

צריכים להתייעץ בנוגע לנגישות אתר? יש לכם שאלות? מלאו פרטים ונשוב אליכם!

לוגו אתר תפריט